Točna - Vír se žraloky, Bigjigs

Kód: BJT176
Novinka
Značka: Bigjigs
268 Kč 221,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Otočná platforma, jejímž otáčením lze střídavě zamezit, nebo umožnit průjezd vláčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavý doplněk pro roršíření vláčkodráhy - Vír se žralokem. S tímto jednoduchým doplňkem vláčkodráhy budou moci Vaše děti prožívat fantastická dobrodružství. Základem je otočná platforma, jejímž otáčením lze střídavě zamezit, nebo umožnit průjezd vláčku. Manipulací mohou děti hravě rozvíjet zručnost i představivost. Součástí dílu dráhy je i dvojice robustních figurek žraloků, které hrám dodají na uvěřitelnosti. 

Rozměry: 16x14,1x3,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Točny
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.