Tunel - Dinosauří, Bigjigs

Kód: BJT288
Novinka
Značka: Bigjigs
428 Kč 353,72 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný tunel se stoupáním, dinosauří - jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 44x17x13cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dinosauří tunel, je dalším doplňkem pravěké krajiny. Tento dřevěný tunel přenáší děti do vzrušujícího světa fantazie. Díky detailnímu zpracování a realistickému dinosauřímu motivu s plstěným hřbetem, který se suchým zipem spojuje a vytváří vlakový tunel, je nejen zábavný, ale také vzdělávací. Děti se při hraní učí o různých druzích dinosaurů, jejich životním prostředí a způsobu života v prehistorických dobách. Zároveň podněcuje jejich představivost a kreativitu, když si vytvářejí vlastní příběhy o dobrodružstvích s dinosaury.

Rozměr: 44x17x13cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.