Tunel - Flexibilní zahnutý, Brio

Kód: BR33709
Novinka
Značka: Brio
458 Kč 378,51 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Zahnutý tunel Brio jako doplněk k vláčkodráze.
Délka po složení: 21,5cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahnutý tunel jako doplněk k vláčkodráze. Zelený tunel je v kombinaci dřevo plast. Tunel lze tvarovat do zatáček. Nyní s realistickým potiskem, který se skvěle hodí do světa železnic a vlaků a vaše železnice bude vypadat mnohem autentičtěji. Díky oknům v tunelu můžeš sledovat jak vláček tunelem projíždí.

Délka po složení: 21,5cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.