Tunel - Jeskyně lebka s výhybkou, Bigjigs

Kód: BJT260
Značka: Bigjigs
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Tunel jeskyně s lebkou pro vláčkodráhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pirátský tunel, je dalším doplňkem pro hru s vláčky. Může se tu ukrýt zlatý poklad. Jeskyně má vjezd ve tvaru lebky, který se otevírá nahoru. Uvnitř je výhybka s možností dvou východů z níchž jeden je ve tvaru kamene. Mechanizmus dveří funguje na systému pevných gumiček. Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství z naší nabídky. Vše je krásně ilustrováno.

 

Rozměr: 17x12x10cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.