Tunel - Kamenný se zvukovým systémem, Brio

Kód: 33481
Akce
Značka: Brio
998 Kč –10 %
BR33481
998 Kč –10 % 898 Kč 742,15 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Tunel s motivem kamene, jako doplněk k vláčkodráze, vydává zvuk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železniční tunel k vláčkodráze. Detail kamene a porostu na obou stranách, dodává tunelu realistický vzhled. Tunel má dva vrcholy, které spojuje lávka obsahuje kromě schovaných kolejí, také automatický magnetický zvukový systém, který po vjetí soupravy dovnitř tunelu, začne vydávat 4 různé zvukové efekty - houkání před tunelem a v tunelu, práci v tunelu a funění lokomotivy.

Rozměr: 24x18,5x18,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.