Tunel - Lávová jáma, Bigjigs

Kód: BJT287
Novinka
Značka: Bigjigs
618 Kč 510,74 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný most a tunel k vláčkodráze - Lávová jáma.
Rozměr: 43x17x16cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi originální prvek k vláčkodráze. Tunel vláčkodráhy jako lávová jáma! Přežije vlak dětí tuto plstěnou lávu? Obsahuje také palmu a krásné prehistorické ilustrace. Představivá hra pomůže s rozvojem kreativity, sociálních dovedností a rozvoje řeči. 

Rozměr: 43x17x16cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.