Tunel - Větrný mlýn, Bigjigs

Kód: BJT247
Značka: Bigjigs
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Dřevěný větrný mlýn k farmě jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 22x16,5x13cm
Věk: 3+ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hospodářská budova, která umožní dětem další možnosti pro hraní s vláčkodráhou. Zelený větrný mlýn, oživí farmářskou krajinu. Děti budou nadšené z možnosti průjezdu skrz větrný mlýn, jakožto tunelem. Děti naloží do vagónku namletou mouku a vláček jí odveze přímo na farmářské trhy.

 

Rozměr je 22x16,5x13cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.