Tunel - Western saloon, Bigjigs

Kód: BJT293
Novinka
Značka: Bigjigs
388 Kč 320,66 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný tunel ve stylu western jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 18x14x12cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dřevěný tunel je hračka, která má veškeré kouzlo klasického salonu ze starého západu. Má otevírací dveře a nad vchodem obrázek býka. Wild West Saloon je vzrušující doplněk k sadě vlaků z Divokého západu. Je to skvělý způsob, jak rozšířit představivost vašich dětí a podpořit učení prostřednictvím předstírané hry. Tento styl hry je vynikající pro zlepšení kreativity, jazyka a sociálních dovedností dětí. Pomáhá také posilovat dětskou zručnost a koordinaci ruka-oko.

Rozměr: 18x14x12cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Tunely
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.