Vagónek - Mobilní dílna + 2 koleje Bigjigs

Kód: BJT491
Značka: Bigjigs
229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný vagónek k vláčkodráze, mobilní dílna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný vagónek pro vláčkodráhy s mobilní dílnou, zajímavé rozšíření vláčkodráhy. Ostatní vagónky nebo mašinka se připojují pomocí magnetů, které jsou vepředu i vzadu na vagónku.Součástí jsou 2 koleje v délce 10,5 a koncový nárazník 5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.