Vláčkodráha Bigjigs - Dinosauří, 49 dílů

Kód: BJT035
Značka: Bigjigs
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Dřevěná vláčkodráha s námětem dinosaurů.
Rozměr po sestavení: 95x61cm
Věk: 3+ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevená dinosauří vláčkodráha, ve kterém se železnice a dinosauři spojili v barevnou pravěkou krajinu. Set obsahuje dinosauří vlak, sopku s tunelem, 2 x pílíř na podpěru mostu, 3 x strom, 7 x dřevěné dinosaury a další příslušenství. Dinosauři jsou oblíbení u dětí a zapojí je do společného hraní. Hrací set můžete libovolně doplňovat dalšími prvky dřevěných kolejí, cest, vláčků, staveb a dalšího příslušenství z naší nabídky.


Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 95x61cm.
Set se skládá z 49 hracích prvků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.