Vláčkodráha Bigjigs - Divoký západ, 62 dílů

Kód: BJT292
Novinka
Značka: Bigjigs
1 998 Kč 1 651,24 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vlaková souprava s motivem Divokého západu.
Rozměr: 96x61x21cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka pro děti, která přináší dětem dobrodružství do dětského pokoje. Tato sada obsahuje celkem 62 dílů, které umožňují dětem vytvářet různé příběhy a scénky z prostředí Divokého západu. Naskočte na vlak a přepravte své kočáry s koňmi a povozy po klikaté dřevěné dráze, kolem starého ranče a nahoru do horského zlatého dolu. Tato rozsáhlá vlaková souprava je vyrobena z FSC® dřeva, je dodávána se spoustou tematických dřevěných doplňků k vlaku, včetně figurek kovbojů, koní, domů, kaktusů a stepního běžce.

Rozměr: 96x61x21cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.