Vláčkodráha Bigjigs - Osmička s mostem, 25 dílů

Kód: BJT012
Novinka
Značka: Bigjigs
998 Kč 824,79 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s vláčkem - osmička.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je vhodná jako první vláčkodráha, ke které lze dokupovat další koleje a příslušenství. Obsahuje koleje, most, vlak se dvěma vagony, autíčka, značku, postavičky, stromy, domeček. Podporuje představivost, obratnost a koordinaci.

Balení obsahuje: 1 x most, 3 x kolej rovná, 12 x kolej zahnutá, 1 x domeček, 1 x lokomotiva, 1 x vagónek modrý, 1 x vagónek červený, 2 x strom, 1 x dopravní značka, 1 x výpravčí, 1 x holčička

Rozměr: 102x7,5x46cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.