Vláčkodráha Bigjigs - Pro princezny město, 75 dílů

Kód: BJT023
Značka: Bigjigs
1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha pro dívky, laděno do růžové barvy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha pro malé princezny. Větší set barevně i tématicky určený spíše pro dívky. Set zahrnuje domečky, stromy a postavičky víl, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry.

Sestava obsahuje:

1x velký most s nadjezdy, 1x depo, 2x tunelový oblouk, 2x mostní pilíř, 1x helikoptéra s přistávací plochou, 1x lokomotiva, 2x vagónek, 3x postava víly, 4x domeček složený ze dvou částí, 14x strom, 2x hříbek, 1x značka, cca 35x mix nejrůznějších kolejí a výhybek

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 114x70cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.