Vláčkodráha Bigjigs - Pro princezny osmička, 40 dílů

Kód: BJT022
Značka: Bigjigs
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha pro dívky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha pro malé princezny. Jednoduchý set barevně i tématicky určený spíše pro dívky. Set zahrnuje domečky, stromy a postavičky víl, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry.

Sestava obsahuje:

1x dřevěný most s nadjezdy, 1x lokomotiva, 2x vagónek, 3x postava víly, 3x domeček složený ze dvou částí, 8x strom, 2x hříbek, 2x značka, 2x dlouhé rovné koleje, 12x dlouhých kruhových kolejí

Rozměr sestavené vláčkodráhy jako na obrázku je 104x46cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.