Vláčkodráha Bigjigs - Se stolem dřevěná

Kód: BJT550
Novinka
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
BJT550
2 848 Kč 2 353,72 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha se stolem a velkým příslušenstvím - Město a vesnice.
95x55x45cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, jak vaše dítě stráví hodiny a hodiny vytvářením světů. Učení se skrze hru nikdy nebylo zábavnější, s Bigjigs Rail Dřevěná vláčkodráha a stůl. Náš set je nejen klasickou hračkou, ale otevírá dveře do světa fantazie, kde se město a vesnice propojují příběhy, které vaše dítě vytvoří. Tento set není jen hračka, je to brána k rozvoji kreativity, plánovacích schopností a představivosti vašeho dítěte. Je to perfektní způsob, jak strávit kvalitní čas společně, stavět, hrát a sdílet příběhy. Nenechte tuto příležitost jen tak projít. Ukažte svému dítěti, jak velký může být svět, když se pustí do dobrodružství s Bigjigs Rail.

Rozměr: 95x55x45cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.