Vláčkodráha Bigjigs - Stavba, 49 dílů

Kód: BJT071
Značka: Bigjigs
1 599 Kč 1 321,49 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s námětem stavby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná stavební vláčkodráha, která obsahuje malou stavební firmu a postavičky, které pracují  na porouchaném vodovodním potrubí. V sadě najdete také vláček, který tvoří mašinka a dva vagónky se slepičkou a nákladem. Z kolejí lze vytvořit osmičkový okruh s mostem a zároveň tunelem. 

Tato sada obsahuje 49 kusů hracích prvků jako kolejnice, 2 hrací podložky s scénou rozbitého vodovodního potrubí a stavby, kontejnerový tunel,  4 stavební dělníci,  4 značky, mašinka a dva vagónky s  odnímatelným nákladem, kužel, domečky. Po sestavení jako na obrázku měří 110x77x47cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.