Vláčkodráha Bigjigs - U lesa, 46 dílů

Kód: BJ35042
Novinka
Značka: Bigjigs
1 098 Kč 907,44 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s lesní tématikou a domečky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tématická vláčkodráha obsahuje zvířátka a postavičky, které patří k životu u lesa. Děti budou při své jízdě projíždět kolem muchomůrek, borovic a rozkošných lesních zvířátek, ale také kolem kavárny nebo pekárny. V sadě najdete také vláček, který tvoří mašinka a dva vagónky. Z kolejí lze vytvořit osmičkový okruh.

Po sestavení jako na obrázku měří 95x47cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.