Vláčkodráha Bigjigs - Velká s autodráhou, 105 dílů

Kód: BJT032
Novinka
Značka: Bigjigs
ZDARMAZDARMA
Vláčkodráha Bigjigs - Velká s autodráhou, 105 dílů
3 598 Kč 2 973,55 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Velká dřevěná vláčkodráha a autodráha s bohatým příslušenstvím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dřevěná vláčkodráha s možností hrát si s auty i na silnicích. Celý set tvoří 105 dílů. Tento rozsáhlý set nabízí prostor pro hru s představivostí, obsahuje hodně doplňků, které upoutají pozornost dětí. Vlaky a auta se potkají na křižovatce železničního přejezdu, cestující čekají ve vlakové stanici, set má dokonce loď, která pasažéry přenese přes jezero! Propojuje koleje a cesty a tak si děti mají pořád s čím hrát. Kolejiště je dostatečně dlouhé a poskytuje mnoho variant sestavení.

Rozměry: 91,4x114,3x25,4cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Bigjigs
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.