Vláčkodráha Brio - Disney Princess Zámecká, 18 dílů

Kód: BR33312
Novinka
Značka: Brio
2 398 Kč 1 981,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s motivem Disney Princess, 18ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha pro malé princezny. Větší set barevně i tématicky určený spíše pro dívky. Set zahrnuje zámek,  postavičky , vláček které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry. Připojte se k vlakovému dobrodružství plnému fantazie s Disney princeznami, jako jsou Šípková Růženka, Bella a Popelka.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.