Vláčkodráha Brio - Přepravní vysokohorská vlaková sada, 49 dílů

Kód: BR36010
Novinka
Značka: Brio
4 268 Kč 3 527,27 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým příslušenstvím, horským tunelem heliportem a jeřábem, 49 dílů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká dřevěná vláčkodráha s horským tunelem a skálou. Celý set tvoří 49 dílů. Horská sada posouvá hru do extrémních výšek s pěti úrovněmi jeřábové a nákladní akce – od helikoptéry až po temné jeskyně hluboko v horách. Každý z velkých horských kusů nabízí přizpůsobitelné herní prvky a lze je upravit tak, aby vytvořily otevřené vlakové soupravy s různými výškami, rozvržením a funkcemi. Využijte spolehlivé stroje, včetně helikoptéry, nákladního vlaku s vagony a nakládacího vozu, které vám pomohou procházet a řídit toto nebezpečné pracoviště. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.