Vláčkodráha Brio - Sada safari, 26 dílů

Kód: BR33960
Novinka
Značka: Brio
1 478 Kč 1 221,49 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha se safari krajinou, zvířátky a figurkami.
Rozměr: 70x55x9cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato tématická vláčkodráha safari je hezká dřevěná hračka pro děti. Jaké divoké zvíře bude na cestě? Opice nebo obří žirafa? Možná dokonce uslyšíte hlasitého lva! Tato 26 dílná dřevěná vlaková souprava Safari je včetně parního vlaku, tratí, zvířat, pohyblivého rangera a krajiny. Vydejte se s rangerem na vzrušující safari a hledejte divoká zvířata. Natočte si zvířata, jak se napájejí u vodního zdroje, a pomozte léčit nemocná zvířata s použitím lékárničky.

Rozměr: 70x55x9cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.