Vláčkodráha Brio - Sada severských lesních zvířat, 26 dílů

Kód: BR33988
Novinka
Značka: Brio
1 478 Kč 1 221,49 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vlaková souprava s motivem přírody severní části světa.
Rozměr: 72x51x9cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka pro děti, která přináší dětem dobrodružství do dětského pokoje. Tato sada obsahuje celkem 26 dílů, které umožňují dětem vytvářet různé příběhy a scénky z prostředí přírody severní části světa. Prozkoumejte a poznávejte zvířata v jejich přirozeném prostředí. Sada obsahuje severská lesní zvířata, jejich stopy, krajinu a nákladní vlak s kolejemi. Vyrobeno z evropského bukového dřeva s certifikátem FSC, vysoce kvalitních plastů a jemných kovových detailů. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.