Vláčkodráha Brio - SMART TECH Deluxe vláčkodráha s tunely, 37 dílů

Kód: BR33972
Novinka
Značka: Brio
4 498 Kč 3 717,36 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Vláčkodráha od Brio SMART TECH DELUXE, kde vlaky komunikují se svým okolím a automaticky reagují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajímavá vláčkodráha Smart Teech Sound Deluxe, která rozvíjí u dítěte motoriku a představivost. Užijte si hru s touto 37 dílnou interaktivní sadou vláčků Smart Teech Sound a Sound Action tunely. Technologie Smart Teech Sound umožňuje vlakům komunikovat se svým okolím a automaticky reagovat. Vícebarevná světla, pohyb a zvuky dělají hru zábavnější. Každý Sound Action tunel tvoří jedinečnou odezvu. Ovládejte směr vlaku pomocí tunelu nebo jej zastavte. Sledujte, jak vlak zpomaluje a mění barvu světel poté, co vjede do servisního Sound Action tunelu. Předem nahrané zvuky uslyšíte, jakmile vlak projede pod Sound Action tunelem. Naprogramujte si svou trať dle svých představ a dobrodružství s Brio World může začít.

Po spárování sady s aplikací SMART TECH SOUND ve vašem tabletu díky technologii Bluetooth získáte další rozšíření.

Užijte si nikdy nekončící zábavu s nahrávací lokomotivou, která vámi nahrané pokyny přehraje po projetí akčních tunelů ze sady SMART TECH SOUND.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.