Vláčkodráhy Brio - Nákladní set, 19 dílů

Kód: 33878
Akce
Značka: Brio
998 Kč –40 %
BR33878
998 Kč –40 % 598 Kč 494,21 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha, moje první vláčkodráha - nákladní set s jeřábem od Brio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha pro začínající strojvůdce. Jednoduchý set který dítě seznámí s kouzlem dřevěných vláčkodráh. Set zahrnuje koleje, strom, značku a jeřáb, mašinku a tunel, které se společně s dětmi zapojí do zábavné hry. Zvedněte náklad pomocí jeřábu z kamionu a přeložte ho na vagón. Obsahuje celkem 19 dílů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.