Vláčkodráhy Brio - Souprava metra s nástupištěm a kolejema, 20 dílů

Kód: 33513
Akce
Značka: Brio
1 598 Kč –12 %
BR33513
1 598 Kč –12 % 1 398 Kč 1 155,37 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Souprava metra jako vláčkodráha, včetně nástupiště.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší dřevěná vláčkodráha se soupravou metra a nástupištěm, která rozvíjí u dítěte motoriku a představivost. Tato sada obsahuje kruhové koleje, tunel, nástupiště, metro s třemi vozy, automat na jízdenky, plánek metra a 2 figurky, které představují cestující. Metro jezdí velmi rychle a nechybí mu zvukový a světelný doprovod. Celá sada je krásně a realisticky zpracovaná do těch nejmenších detailů. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami na trhu.

Sada obsahuje 20 dílků. Vláček vydává světelné a zvukové efekty, ale sám nejezdí. Baterie 2× LR44 nejsou součástí balení. Rozměry po složení: 60×45cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Brio
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.