Vláčkodráha Woody - Důlní souprava v boxu, 54 dílů

Kód: 93069
Značka: Woody
998 Kč 824,79 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha Woody - Důlní souprava a velké příslušenství, v boxu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná vláčkodráha  - Důlní souprava. Na kopečky šplhá mašinka s ozubenými kolečky po vroubkovaných kolejničkách a stejně bezpečně po nich i sjíždí. Na jednom z kopečků je umístěn jeřáb s magnetem, který nakládá na vagónky náklad vybavený druhou polaritou magnetu.

Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení je plastový box praktický pro uskladnění vláčkodráhy, ale zároveň je po sestavení její nedílnou součástí.  Rozvoj dítěte: motorika, představivost a může zapojit do zábavné hry všechny členy rodiny.

 Vláčkodráha je vyrobena v kombinaci materiálů dřevo/plast.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Woody
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.