Vláčkodráha Woody - Jeřáb, 70 dílů

Kód: 93073
Značka: Woody
998 Kč 824,79 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha Woody - Jeřáb, mašinka a velké příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vláčkodráha s jeřábem a lokomotivou navozuje atmosféru vlakového překladiště. Vysoký jeřáb má otočné rameno s magnetem, kterým se překládá náklad z přistaveného vagónu rovnou do nákladního auta. Elektrická mašinka jezdí dopředu i dozadu. Tato vláčkodráha dále nabízí možnost vést koleje o několik úrovní výš, než je tomu u klasických vláčkodráh a je kompatibilní s ostatními vláčkodráhami nabízenými na našem trhu. Obsahuje 70 dílů. Baterie 1xAAA není součástí produktu. Rozvoj dítěte: motorika, představivost a může zapojit do zábavné hry všechny členy rodiny.

Vláčkodráha je vyrobena v kombinaci materiálů dřevo/plast.

Rozměr sestavené dráhy 80x60cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Woody
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.