Vláčkodráha Woody - Mašinka - Cirkus

Kód: 93054
Doprodej
Značka: Woody
1 298 Kč 1 072,73 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s motivem cirkusu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Variabilní dřevěná vláčkodráha Mašinka - Cirkus se může postavit několika způsoby. Záleží jen na fantazii a schopnosti dítěte kombinovat jednotlivé díly. Tato bohatě vybavená vláčkodráha obsahuje postavičky hrdinů z knížky "S mašinkou v cirkuse". Design vláčkodráhy pochází z dílny českých návrhářů. Obsahuje všechno zobrazené příslušenství.

Rozměr po sestavení: cca 100x50 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Woody
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.