Vláčkodráha Small foot - Paddington, 43 dílů

Kód: LE5998
Novinka Tip
218 Kč 180,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná menší vláčkodráha, Paddington s vláčkem a postavičkami medvídků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice, která nastartuje zábavu spojenou se žážitky na železnici. Paddington se vydává na cestu. Tato skvělá stanice je vybavena dřevěnými kolejemi a má vlastní nádražní halu. Má také různě potištěné dřevěné prvky zobrazující slavné věci anglické metropole jako Big Ben, červenou telefonní budku nebo červený vyhlídkový autobus. V neposlední řadě je to vláčkodráha, která Paddingtona proveze světem. Cenově výhodná vláčkodráha.

 Celkem 43 dílů. Rozměry vláčkodráhy: 112x44cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Small foot
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.