Vláčkodráha Small foot - Železniční doprava, 140 dílů

Kód: LE10087
Novinka
1 348 Kč 1 114,05 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná vláčkodráha s velkým příslušenstvím, mosty a točnou, 140ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi na trhu. Zapojte svou představivost a vydejte se s vláčkem na nekonečně dlouhé dobrodružné výlety kamkoli Vás Vaše fantazie zavede. S touto dřevěnou železniční soupravou ožije život na kolejích. Robustní dřevěné koleje a výhybky umožňují vagonům bezpečně dojet do cíle. Krajinu doplňují stromy a různé dřevěné budovy, mosty, postavičky, lokomotivy a vagóny.

Rozměry modrého mostu: 23x4,5x6,5cm. Rozměry černého vlaku: 7x3,5x4cm.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčkodráhy Small foot
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Legler lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_small_foot

Pod německou značkou Legler OHG jsou zastoupeny dřevěné hračky, vláčkodráhy, dřevěné výrobky a dekorační předměty. Dřevěné hračky se zaměřují na didaktický a motorický rozvoj dítěte. Legler OHG působí na trhu v Evropě od roku 1988 a klade velký důraz vedle vysoké kvality také na bezpečnost. Všechny hračky jsou vyráběny podle evropské normy o bezpečnosti hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky a jsou odolné proti slinám dítěte. Dřevo, které se používá na výrobu hraček, většinou pochází od společností podnikajících v oblasti zalesňování nebo opětovného zalesnění.