Vláček - CN nákladní vlak + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT446
Novinka
Značka: Bigjigs
488 Kč 403,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Nákladní vlak CN + 2 vagóny a 2 koleje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náklad, který musíte dopravit na místo určení, naložíte do nákladních vagónů a nastartujete CN mašinku, která bez sebemenších problémů dojede tam, kam se běžná parní lokomotiva ani neodváží vydat. Spojení pomocí magnetu. Součásti balení jsou také koleje: 1ks střední kolej BJT101( 14,5cm) a 1ks dlouhá kolej BJT100 (21,5cm).

 

Rozměr: 33,5x4,5x3,5cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.