Vláček - Důlní vlak + 3 koleje Bigjigs

Kód: BJT496
Značka: Bigjigs
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dřevěný nákladní vlak k vláčkodráze, mašinka bílá a 3 vagóny s důlním vybavením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hezký dřevěný důlní vláček. Vlak má mašinku a tři vagónky. Vagónky a mašinka se připojují pomocí magnetů. Pro větší zábavu se dá zboží z jednotlivých vagónků vyjmout. Součástí jsou 3 koleje v délce 2x14cm a koncový nárazník 5cm. Celková délka vláčku je 31cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.