Vláček - Expres souprava Pendolino Maxim

Kód: 50401
Značka: Maxim
358 Kč 295,87 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěný rychlovlak k vláčkodráze.
Počet souprav: 3
Délka: 37cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný motor, stabilita na kolejích, vysoká rychlost a komfort. Tím vším se může chlubit rychlovlak. Využitím expresního vlaku lze ušetřit mnoho času. A také ho sledovat na kolejích je velká paráda. Tento dřevěný vlak s lokomotivami na obou koncích dojede na místo určení a zpět a nepotřebuje se otočit. Lokomotivy mohou tahat i různé druhy vagónů.

Vlak je určený na dřevěné koleje vláčkodráhy a nemá vlastní pohon.

Rozměr celého vláčku je 37x4,5x3cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.