Vláček - Expres souprava Šinkansen Maxim

Kód: 50473
Značka: Maxim
368 Kč 304,13 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný rychlovlak Šinkansen k dětské vláčkodráze.
Počet souprav: 3
Délka: 37cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný vláček Šinkansen jako doplněk k vláčkodráze. Tento vlak má na obou koncích lokomotivu a nepořebuje tedy na konci jízdy otočit. Je to rychlovlak, se ktreým se dá ušetřit hodně času. Kompletní souprava expresního vlaku. Lokomotivy mohou tahat různé i různé typy vagonků.


Vlak je určený na dřevěné koleje vláčkodráhy a nemá vlastní pohon. Rozměr celého vlaku je 37x4,5x3cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.