Vláček - Lokomotiva historická Rocket + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT459
Značka: Bigjigs
359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná historická replika lokomotivy Rocket k vláčkodráze a 2 kolejnice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince. Replika britské parní lokomotivy z roku 1829. Rocket (Raketa) konstruktéra Roberta Stephensona znamenala předěl v historii kolejové dopravy. Její konstrukce obsahovala řadu tehdy převratných prvků, které se uplatňovaly ve stavbě parních lokomotiv po celou dobu, kdy byly vyráběny.

 

Součástí balení je mašinka a jeden vagónek- tendr a 2ks kolejí (jedna krátká rovinka a kolej s koncovým nárazníkem). Délka: 15cm

 

Celková délka mašinky s tendrem je 15cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.