Vláček - Můj první vlak + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT469
Novinka
Značka: Bigjigs
198 Kč 163,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka s vagónkem jako doplněk k vláčkodráze a koleje.
Rozměr: cca 18cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento barevný a robustní dřevěný vláček je ideální jako raný doplněk k dřevěné železnici, obsahuje odnímatelný vagónek. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu. Součásti balení jsou také koleje: 1ks střední kolej BJT101 a 1ks BJT161!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.