Vláček - Nákladní s auty + 3 koleje Bigjigs

Kód: BJT199
Značka: Bigjigs
519 Kč 428,93 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný nákladní vlak k vláčkodráze, 2 vagony s auty, rampa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na dalekých cestách autům usnadní cestování vlak, který je dokáže naložit a bezpečně je přepravit po železničních tratích. Ostatní vagónky a mašinka se připojují pomocí magnetů. Balení obsahuje jednu mašinku, 2 vagónky, 2 auta a 2 kusy dřevěných kolejnic, plošina pro nakládané aut. Součástí jsou 3 koleje v délce 21 a 5,5cm a rampa  dlouhá 7,5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.