Vláček - Poštovní vlak + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT501
Novinka
Značka: Bigjigs
418 Kč 345,45 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný poštovní vlak s kolejemi, jako příslušenství k vláčkodráze.
Rozměr: 32x5x3cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červený dřevěný vláček přináší dětem hodiny kreativního a dobrodružného hraní. Dodává se se třemi červenými vagóny se žlutými pruhy a magnetickými spojkami, které spojují vagóny dohromady. Obsahuje také dva kusy dřevěných kolejí. Vláčky jsou vynikající pro nápaditou hru. Tento druh hry pomáhá dětem posílit jejich komunikační dovednosti, slovní zásobu, kreativitu, sociální a emocionální rozvoj. 

Rozměr: 32x5x3cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.