Vláček - Rychlík High Speed + 2 koleje Bigjigs

Kód: BJT475
Značka: Bigjigs
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěný rychlovlak k vláčkodráze, Rychlík High Speed.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silný motor, stabilita na kolejích, vysoká rychlost a komfort. Tím vším se může chlubit rychlovlak. Využitím expresního vlaku lze ušetřit mnoho času. A také ho sledovat na kolejích je velká paráda. Tento dřevěný vlak s lokomotivami na obou koncích dojede na místo určení a zpět a nepotřebuje se otočit. Lokomotivy mohou tahat i různé druhy vagónů.

Vlak je určený na dřevěné koleje vláčkodráhy a nemá vlastní pohon. Součástí jsou 2 koleje v délce 12 a 21cm.

Rozměr celého vláčku je 34x4x3cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.