Vláček - S potravinami + 3 koleje Bigjigs

Kód: BJT470
Značka: Bigjigs
385 Kč 318,18 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Barevný nákladní vlak k vláčkodráze, mašinka červená a vagóny s potravinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato nákladní vlaková sada  se zbožím obsahuje jednu mašinku, 3 vagónky se zbožím - mléko, cukr, obilí, a 3 kusy dřevěných kolejnic. Pro větší zábavu se dá zboží z jednotlivých vagónků vyjmout. Délka celého vláčku je 32cm. Součástí jsou 3 koleje v délce 2x14cm a koncový nárazník 5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.