Vláček - Lokomotiva se sněhovým pluhem, Brio

Kód: BR33606
Novinka
Značka: Brio
448 Kč 370,25 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka se sněhovým pluhem k vláčkodráze a tendrem.
Rozměr: 20x15x6cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy s tendrem. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince. Tento vláček s sebou také přináší malebnou zasněženou trať, která do vašeho světa BRIO přinese zimní atmosféru. Sklopte pluh, zatlačte a odstraňte sníh z kolejí.  Vyrobeno z evropského bukového dřeva a vysoce kvalitních plastů s precizními kovovými detaily.

Rozměr: 20x15x6cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Brio lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

BRIO je značka kvalitních hraček ze Švédska. Historie značky Brio se datuje od roku 1884, kdy výrobu dřevěných hraček založil pan Ivar Bengtsson. Pro dřevěné hračky a vláčkodráhy Brio je charakteristická vysoká kvalita, dlouhá trvanlivost se kterou se dědí hračky z generace na generaci. Korporace Brio využívá dlouholeté zkušenosti v oblasti vlivu hraček na rozvoj dítěte. Brio je nejen vzdělávání dětí prostřednictvím dřevěných hraček, ale také nekonečná zábava.