Vláček - Se zbožím + 3 koleje Bigjigs

Kód: BJT181
Značka: Bigjigs
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěný nákladní vlak k vláčkodráze, mašinka červeno-zelená a vagóny s mlékem, nákladem, zmrzlinou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato veselá vlaková sada  se zbožím obsahuje jednu mašinku, 3 vagónky a 3 kusy dřevěných kolejnic (2x střední kolej BJT101 a 1x koncová kolej BJT161). Pro větší zábavu se dá zboží z jednotlivých vagónků vyjmout. Délka celého vláčku je 32cm. Součástí jsou 3 koleje v délce 2x14cm a koncový nárazník 5cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.