Vláček - Vlak Intercity 125 + 2 koleje, Bigjigs

Kód: BJT502
Novinka
Značka: Bigjigs
418 Kč 345,45 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný vlak Inter city s kolejemi, jako příslušenství k vláčkodráze.
Rozměr: 32x5x3cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlak Intercity 125 je hezká dřevěná hračka pro děti, která je inspirovaná slavným britským vlakem. Model vlaku je pečlivě zpracovaný a detailní. Často označovaný jako HST (High Speed Train) je ikonický vlakový model v Británii. Je známý svou vysokou rychlostí a efektivitou. Má proslulý modrožlutý design. Obsahuje také dva kusy dřevěných kolejí. Tématické vláčky jsou vynikající pro nápaditou hru. Tento druh hry pomáhá dětem posílit jejich komunikační dovednosti, slovní zásobu, kreativitu, sociální a emocionální rozvoj.

Rozměr: 32x5x3cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.