Vláček - Vlak s ježkem a hračkami Woody

Kód: 93057
Značka: Woody
218 Kč 180,17 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Dřevěný magnetický vláček  pro nejmenší jako příslušenství k vláčkodráze s ježkem a zvířátky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěkný dřevěný vláček pro nejmenší. Vagónky se připojují pomocí magnetů. V sadě najdete lokomotivu a vagonek s ježkem, kuličkou a drátěným provlékáním. U dětí se rozvíjí jemná motorika. Lze použít na koleje tradičních vláčkodráh. 

Rozměr celého vláčku je 27,5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.