Vláčky s vagónky - Lokomotiva replika Black 5 engine + 3 koleje Bigjigs

Kód: BJT454
Značka: Bigjigs
449 Kč 371,07 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná mašinka replika Black 5 engine, jako příslušenství k vláčkodráze s tendrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy s tendrem, replika lokomotivy Black 5 engine. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetu, který je vzadu na mašince. Součástí balení je mašinka a jeden vagónek- tendr a 3ks kolejí v délce 10,5 a 5,5cm a koncový nárazník 5cm.

Celková délka mašinky s tendrem je 20,5cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vláčky s vagónky
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.