Zastávka - Hlavní nádraží, Woody

Kód: 92101
Značka: Woody
398 Kč 328,93 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Dřevěná zastávka jako doplněk k vláčkodráze - hlavní nádraží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné hlavní nádraží jako doplněk k vláčkodráze. Hlavní nádraží se skládá ze 3 dílů (půlkruhů) a lze je potavit pokaždé jinak. Střecha nádraží je z průhleného plexiskla. Na střeše jsou umístěny hodiny, aby cestující věděli kdy jim odjede vlak. Hlavní nádraží pojme velké množství cestujících, kteří čekají na své spoje do různých koutů Vašeho města.

Rozměr: 28x26,5x21cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Woody lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Značka WOODY jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. WOODY produkt klade velký důraz vedle vysoké kvality a bezpečnosti, také na rozvoj dítěte v různém období růstu, jak po stránce motorické, tak i pedagogické a psychické. Velká část z kolekce WOODY je vyráběna v České republice, která má dlouholetou tradici ve výrobě dřevěných hraček. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Tento program zaručuje nejvyšší možnou garanci bezpečnosti s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.