Zastávka - Nádraží hlavní, Maxim

Kód: 50955
Značka: Maxim
698 Kč 576,86 Kč bez DPH
1 týden
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Dřevěná zastávka jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 25x16x15cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co by to bylo za vlakovou sestavu bez pořádného nádraží. Toto dřevěné Maxim nádraží je perfektní k umístění podél jakékoliv tratě. Hlavní nádraží je budovou, kde se shromažďuje velké množství cestujících, kteří čekají na své spoje do různých koutů Vašeho města. V takové budově je potřeba se o cestující dobře postarat, umožnit jim nákup jízdenek a strávit čekání na vlak co nejpříjemněji. V našem nádraží si mohou cestující odpočinout na lavičkách mezi nástupištěm a v pohodlí tak vyhlížet jejich očekávaný vlak.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.