Zastávka - Se semaforem, Maxim

Kód: 50958
Tip
Značka: Maxim
458 Kč 378,51 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěná zastávka jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: 19x18x14cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co by to bylo za vlakovou sestavu bez pořádné zastávky. Tato dřevěná Maxim zastávka je perfektní k umístění podél jakékoliv tratě. Cestující jsou spokojení, pokud právě v jejich čtvrti je zastávka, na které mohou nastoupit do vlaků uhánějících do známých či neznámých míst. Semafor na této zastávce zajistí bezpečný provoz po kolejištích a cestující se mohou spolehnout na to, že mohou bezpečně nastoupit či vystoupit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 

Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

 

Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček a vláčkodráh. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality a cenově dostupné pro každého. Společnost Maxim je jedničkou v prodeji dřevěných hraček na trhu v USA a Kanadě.