Zastávka - Stanice metra, Bigjigs

Kód: BJT277
Značka: Bigjigs
765 Kč 632,23 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Dřevěná replika ikonické londýnské zastávky metra, rozšíření pro vláčkodráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná zastávka metra jako doplněk k vláčkodráze nebo na hraní jen tak... Na první kolej přijíždí souprava metra, prosíme, nepřekračujte žlutou čáru! Stanice metra je dřevěnou replikou ikonické londýnské zastávky metra, kde si cestující zakoupí lístky, projdou bránou a nastoupí do metra.

Tato hezká dřevěná hračka obsahuje zastávku, automat na jízdenky, bránu pro označení jízdenek a 3 postavičky pasažérů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.