Zastávka - Venkovské nádraží, Bigjigs

Kód: BJT190
Značka: Bigjigs
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Dřevěné nádraží jako doplněk k vláčkodráze.
Rozměr: délka 30cm
Věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každá vlaková sestava potřebuje nádraží. Toto pěkné venkovské nádraží se stane jistě oblíbenou nástupní i cílovou stanicí pro cestující. Na nádraží je vyobrazena čekárna, okno pro prodej lístků, prodejní okno z obchodu, hodiny apod.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastávky a nádraží
Záruka: 2 roky

 Všechny vláčkodráhy a doplňky které najdete v tomto eshopu lze navzájem kombinovat.

Splňuje všechny normy EU. Vláčkodráhy a příslušenství Bigjigs lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu - Bigjigs, Bino, Brio, Ikea, Janod, Legler, Maxim, Mentari, Woody, Woto, Thomas, KidKraft, Tesco - Little Steps, apod.

logo_bigjigs_rail

Společnost Bigjigs Toys Ltd. byla založena v roce 1985 ve Velké Británii. Firma Bigjigs se stala jedním z předních návrhářů, dovozců a distributorů dřevěných hraček a vláčkodráh ve Velké Británii. Cílem společnosti je vyrábět hračky, které nejen poskytují zábavu a vzrušení, ale také posilují vzdělávání a rozvíjí dovednosti dětí všech věkových kategorií. Velmi populární je řada Bigjigs Rail - dřevené vláčkodráhy a příslušenství k nim. Hračky Bigjigs se vyznačují kvalitním zpracováním a splňují nejpřísnější normy pro výrobu.